Služby

Mailovací seznam
Mailovací seznam Servant Salamandera slouží k informování přihlášených lidí o nových verzích programu. Neváhejte a přidejte svoji e-mailovou adresu do tohoto seznamu, jde o nejpohodlnější způsob, jak zjistit vypuštění nové verze. Zaručujeme se, že Vaši e-mailovou adresu nepoužijeme k žádným jiným účelům.

Beta testování
Beta verze programu jsou velice podobné ostrým verzím, co se týče stability a bezpečnosti. Výhodou je, že můžeme prakticky ihned po dokončení nové funkce vytvořit novou beta verzi, beze změn v dokumentaci a další administrativní činnosti. To znamená, že se k Vám dostanou novinky budoucí verze poměrně brzy.

Seznam uživatelů
Velice nás zajímá kolik lidí program používá. Budeme velice rádi, pokud se přidáte mezi uživatele Servant Salamandera tím, že nám pošlete své jméno. Můžete také připojit informaci o tom v jakém jazyce byste chtěli používat Servant Salamandera. Pomůže nám to při rozhodování o tom do jakých jazyků budeme program dále překládat.

Informace nám zasílejte prostřednictvím následujícího formuláře. Nemusíte nutně vyplňovat všechna pole. Vložte jen ty údaje, které budeme potřebovat ke splnění požadovaných služeb. Například Vaše jméno potřebujeme vždy, kdežto Vaší e-mailovou adresu budeme potřebovat jen pokud chcete přidat do mailovacího seznamu nebo beta testovat.

Jsme potěšeni tím, že používáte Servant Salamandera. Pokud můžete, šířte jej dále!

Jméno:
E-mail:
Mailovací seznam:
Beta testování:
Jazyk:
Zpráva:
  
          
Pokud nemůžete odeslat informace pomocí tohoto formuláře, pošlete nám je na naši adresu. Získané informace odešleme později a odpověd Vám doručíme.


Vaše komentáře a návrhy zasílejte na: P.Solin@sh.cvut.cz.
Nejnovější verzi tohoto dokumentu naleznete na našich stránkách.

Poslední úpravy: 15. března 1998